Hakkımızda

2003 yılında kurulan MsM Kurye,taşımacılık sektörünün 3 kolunda (moto kurye,kargo,toplu dağıtım) hizmet veren nadir kuruluşlardan biridir.İstanbul'un iki yakasında birer şubesi olan kuruluşumuz uzman,güvenilir ve tecrübeli kurye kadrosuyla İstanbul'un tamamına,brokerlik anlaşmaları ile Türkiye'nin tamamına yayılmış bir ağ üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde teslimat yapmaktadır.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Genel amacımız, yurt dışında ve yurt içinde edindiğimiz tecrübe ile profesyonel firmalara mailing projelerinde daha efektif bir şekilde kaliteli iş gücümüzle hızlı, güvenilir, elit bir hizmet vermektir ve hizmet verdiğimiz her alanda daima en iyi olmaktır.MsMKURYE'ye katılan tüm personelimiz, kurumsal hedefe giden yolda, beceri ve vizyonlarına güvenilebilir aydın kişiler arasından dikkatle seçilmiştir. .

MsMDagıtım

Türkiye'de 14.10.2003 tarihinde faaliyete geçmiş ve halen Türkiye 'nin büyük şehirlerindeki şubeleriyle, teknolojisi ve iş gücüyle, koşulsuz müşteri memnuniyeti için hizmet vermektedir.

Uçak Kargo

Daima dürüst ,müşteri beklentilerini aşmaya çalışan,yaptığı işi sürekli sorgulayan ve geliştirmeye çalışan,ekip ruhu içinde haraket eden, bir kadroyla hizmetinizdedir.

Ve Daha fazlası

MsM Kurye'de

Müşterimiz ve gönderileri bizim için çok önemlidir.Bu önemi 1 gönderi yapan müşterimize de 1000 gönderi yapan müşterimize de aynı şekilde yansıtırız.

Çağımızın getirdiği küresel ticari hayatta ve yıllardan beri içerisinde bulunduğumuz yöresel ticari hayatta ,tüm müşterilerimizin isteklerini karşılamaya yönelik ürünler ve hizmetler sunmaya devam ediyoruz .

Rakamlarla Biz

  • Yıl20032003 yılında kurulan MsM Kurye geçen süreçte teknolojik alt yapısını ve personel eğitimini en üst seviyeye çıkardı.>>
  • Il32MsMKurye 32 ilimizde hizmet vermekte olup .Her geçen gün hizmet ağını genişletmektedir.>>
  • Ulke160MsMKurye ile 160 tan fazla ülkeye gönderi yapabilir ,gönderinizi getirebilirsiniz.>>